Červenec 2020

Zadržení osoby v pátrání

Dne 31. 7. 2020 prováděli strážníci hlídkovou činnost v ul. Luční, a to v okolí bývalé "slepičárny". Na místě byly kontrolovány 3 osoby, přičemž u jedné bylo zjištěno, že se jedná o osobu v celostátním pátrání. Tato byla na místě strážníky omezena na osobní svobodě a předvedena na OO PČR Tachov k dalším úkonům.

Zajištění hledané osoby

Dne 10. 7. 2020 přijala v ranních hodinách MP Tachov informaci od PČR, že z výchovného ústavu utekla 16ti letá osoba, zároveň byl MP předán popis osoby. Kolem 17:45 hod. přijala hlídka MP Tachov info od své kolegyně t. č. v osobním volnu, kde se osoba odpovídající popisu nachází. Po příjezdu hlídky bylo zjištěno, že se skutečně jedná o osobu hledanou PČR, tato byla následně zajištěna a předvedena na OO PČR Tachov k dalším úkonům.

Vraky v katastru města

V současné době probíhají veškeré zákonné úkony spojené s odstraněním různých autovraků, které se nachází v katastru města. Momentálně jsou běží lhůty, které je nutné dodržet před vlastním odtahem a likvidací vraků.

Pomalované dětské hřiště

Začátkem měsíce se podařilo strážnici v civilu na dětském hřišti v ul. Stadtrodská zajistit 13ti letého pachatele, který pomaloval několik nových atrakcí fixem rozmanitými "obrázky". Na místo se dostavil jeden z rodičů, který do druhého dne zajistil nápravu a odstranění kreseb.

Nevíte si rady, potřebujete pomoc?