Aktuální dění

... aneb novinky u MP

DŮLEŽITÉ INFORMACE PO SKONČENÍ NOUZOVÉHO STAVU V SOUVISLOSTI S ŘEŠENÍM PŘESTUPKŮ V DOPRAVĚ VYSTAVENÝMI VÝZVAMI

Vážení spoluobčané,

městská policie Tachov v souvislosti s ukončením nouzového stavu obnovuje přestupkové řízení ve věci vystavených výzev za přestupky v dopravě. Veškeré výzvy, které byly vystaveny v době nouzového stavu, můžete přijít vyřešit do 31. 5. 2020, poté budou veškeré nevyřízené přestupky automaticky postoupeny Odboru dopravy a silničního hospodářství MěÚ Tachov.

Při vyřizování přestupku na služebně MP platí i nadále ochranná opatření, a to zejména:

OSOBNÍ KONTAKT bude i nadále probíhat pouze v roušce při dodržení hygienických pravidel

• NÁLEZY jsou již standardně řešeny v rámci MěÚ - ztráty a nálezy, info k přebírání a odchytu psů viz. záložka "Odchyt"

Městská policie tímto děkuje všem spoluobčanům za dodržování vládních nařízení v době nouzového stavu, čímž došlo k velké eliminaci šíření viru na našem území.

Nevíte si rady, potřebujete pomoc?