Aktuální dění

... aneb novinky u MP

I přes již ukončené výběrové řízení na obsazení místa strážníka Městské policie Tachov jsou případným zájemcům o práci mezi námi dveře otevřené.

Nabízíme:

- perspektivní a stabilní zaměstnání
- odpovídající finanční ohodnocení
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- indispoziční volno
- volný vstup do posilovny
- poukázky do lékárny
- poukázky dle výběru (bowling, bazén, masáže)
- možnost přidělení městského bytu

Požadujeme:

- bezúhonnost
- spolehlivost
- tělesnou zdatnost, psychickou odolnost
- zdravotní způsobilost
- minimální věk 18 let
- minimálně úplné střední vzdělání s maturitní zkouškou
- státní občanství ČR
- řidičské oprávnění sk. "B"
- uživatelská znalost PC
- výhodou znalost cizího jazyka (anglický, německý), zbrojní průkaz sk. "D", praxe u MP/PČR/AČR apod.

Jak postupovat v případě zájmu:

V prvé řadě kontaktovat velitele či vedoucího strážníka MP Tachov, kde uchazeč získá podrobné informace o službě. Pokud bude i dále zájem trvat, uchazeč dodá písemnou žádost o přijetí, která musí obsahovat jméno, příjmení a titul, trvalý pobyt, datum a místo narození, telefonní kontakt, e-mail. K žádosti uchazeč připojí životopis, ve kterém uvede údaje o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech. Důležitou přílohou žádosti je výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců a ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Veškeré požadované dokumenty lze zaslat na adresu: Město Tachov, Městská policie, k rukám velitele/vedoucího strážníka, Hornická 1695, 347 01  TACHOV, případně doručit vedení MP osobně na stejnou adresu.

Kontakty:

Ing. Radovan Macák - velitel MP: 374 774 300, 777 261 606, e-mail: radovan.macak@tachov-mesto.cz

strž. Bc. Jan Habrdle, DiS. - vedoucí strážník MP: 724 243 830, e-mail: jan.habrdle@atlas.cz

Nevíte si rady, potřebujete pomoc?