Aktuální dění

... aneb novinky u MP

DŮLEŽITÉ INFORMACE V RÁMCI SOUČASNÉ EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE

Vážení spoluobčané,

městská policie Tachov v souvislosti s aktuálním stavem epidemie VÝRAZNĚ omezuje přestupkové řízení ve věci vystavených výzev za přestupky v dopravě, a to včetně řešení dalších přestupků, u kterých je nutná fyzická přítomnost osob na služebně.

Takzvané "předvolánky", nebo-li výzvy k projednání přestupku vystavené od 25. 10. 2020 mají automaticky prodlouženou lhůtu k vyřízení, a to do 10 dnů po ukončení nouzového stavu.

Současně oznamujeme, že se hlídky MP budou soustředit na dodržování vládních opatření v souvislosti s šířením viru Covid - 19 a veškerá porušení budou nekompromisně postihována.

Městská policie tímto děkuje všem spoluobčanům za vzájemný respekt, ohleduplnost a dodržování nařízení.

Nevíte si rady, potřebujete pomoc?